Zdravím, jmenuji se Honza a vítám vás ve své dílně. (Welcome to my workshop – English version is below.)

Věnuji se zakázkové ruční výrobě koženého zboží. Vše je poctivá ruční práce – od řezání přes barvení až po tradiční šití. Kůži, se kterou pracuji, si jezdím osobně vybírat, aby byla vždy zaručena ta nejvyšší kvalita použitého materiálu. Vyrábím věci pro LARP, šerm i civilní nošení.

Objednat si u mě můžete cokoliv od peněženky, přes opasek až po celou zbroj. Najít mě můžete na Facebooku, trzích, festivalech či na larpových akcích. Má dílna se nachází v Kralupech nad Vltavou. Pokud by se vám cokoliv z mé nabídky zalíbilo (nebo máte nápad na svůj vlastní originální výrobek), nebojte se ozvat.

Hezký den přeje Jan Kotrč

.........

Hi, my name is Honza. Welcome to my workshop.

I create handmade leather products. Everything is high quality – including cutting, dying and sewing. I pick leather myself so I can work with the best pieces. I make LARP and fencing equipment and also civil equipment.

You can order wallets, belts, bags and even whole armors. You can find me on Facebook, markets, festivals, larps and soon on my own website. My workshop is located in Kralupy nad Vltavou, Czech Republic. If you like anything from my offer (or if you have your own original idea) do not hesitate to contact me.

Have a nice day

Jan Kotrč

Stánek 01.png   IMGP7827.png